Pranešimai klientams

Pasiūlymas dėl BAB Ūkio bankas priklausančio įrengimo pardavimo tarpininkavimo paslaugos suteikimo

BAB Ūkio bankas (toliau – Bankas) kviečia dalyvauti Bankui priklausančios betoninių žiedų gamybos linijos MAGIC 2500IF su visa komplektuojančia įranga (toliau – Įrengimas) pardavimo tarpininkavimo paslaugos pirkime pateikiant sutikimą dalyvauti pardavimo paslaugas teikiančių tiekėjų grupėje (toliau – Tiekėjų grupė).

Sutikimus būti įtrauktiems į Tiekėjų grupę prašome pateikti iki 2015-01-22 registruotu laišku, adresu Laisvės al. 80/Maironio g. 26, 44249 Kaunas ir elektroninio pašto adresu - Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Be kitos informacijos sutikime būtinai turi būti nurodyti Įrengimo pardavimo tarpininkavimo paslaugos įkainiai, Įrengimo pardavimo tarpininkavimo paslaugos darbų aprašas, įmonės pristatymas ir kita svarbi informacija dėl tarpininkavimo paslaugos parduodant Bankui priklausantį Įrengimą.

Sutikimą teikiantis asmuo privalo raštu:

  1. Patvirtinti, kad neturi interesų konflikto su Banku, t.y. (i) neatstovauja Banką kontroliavusio akcininko ar akcininkų grupės, kurių tiesiogiai ir netiesiogiai valdomų akcijų dalis sudarė daugiau kaip 5 proc. Banko įstatinio kapitalo ir/ar su juo (jais) susijusių asmenų interesams; (ii) nėra susiję giminystės ar svainystės ryšiais su Banką kontroliavusio akcininko ar akcininkų grupės, kurių tiesiogiai ir netiesiogiai valdomų akcijų dalis sudarė daugiau kaip 5 proc. Banko įstatinio kapitalo; (iii) neatstovavo Banko interesams iki Banko bankroto bylos iškėlimo 12 (dvylikos) mėnesių laikotarpyje; (iv) nėra tiek tiesiogiai, tiek netiesiogiai, kontroliuojami (kontrolė suprantama taip, kaip ją apibrėžia Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymas) asmenų (fizinių ar juridinių), susijusių su Banką kontroliavusio akcininko ar akcininkų grupės, kurių tiesiogiai ir netiesiogiai valdomų akcijų dalis sudarė daugiau kaip 5 proc. Banko įstatinio kapitalo; (v) pagal taikomų teisės aktų ar profesinės etikos kodeksų nuostatas nelaikomi turinčiais interesų konfliktą. Jei sutikimą teikiantis asmuo kartu yra ir Banko kreditorius Banko bankroto byloje ar jų atstovai, turi būti pateiktas sutikimą teikiančio asmens nešališkumo patvirtinimas, nurodant, kokios techninės ir organizacinės priemonės yra įdiegtos siekiant išvengti galimo intereso konflikto.
  2. Įsipareigoti neatskleisti pirkimų eigoje gautos informacijos tretiesiems asmenims be raštiško Banko sutikimo.

Dėl tolimesnio bendradarbiavimo bus informuoti tik pasirinkti, Bankui priklausančio Įrengimo, pardavimo tarpininkavimo paslaugą teikiantys tiekėjai.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis el. pašto adresu – Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (el. laiško temoje (subject) būtina nurodyti Banko rašto pavadinimą ir numerį).

 

Atgal