Pranešimai klientams

Pasiūlymas dėl BAB Ūkio bankui priklausančių reikalavimo teisių nepriklausomo vertinimo paslaugų teikimo

BAB Ūkio bankas (toliau – Bankas) kviečia dalyvauti Bankui priklausančių reikalavimo teisių nepriklausomo vertintojo paslaugų pirkime pateikiant sutikimą dalyvauti nepriklausomo reikalavimo teisių vertintojo paslaugas teikiančių tiekėjų grupėje (toliau – Tiekėjų grupė). Turto vertintojas bus pasitelkiamas siekiant nustatyti Bankui priklausančių reikalavimo teisių rinkos vertę.                                                                                                                                                                                         Sutikimus būti įtrauktiems į Tiekėjų grupę prašome pateikti iki 2015 m. liepos 2 d., 17:00 val. registruotu laišku ar Banko darbo valandomis įteikiant tiesiogiai adresu Laisvės al. 80/Maironio g. 26, 44249 Kaunas, ar siunčiant el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Be kitos informacijos sutikime būtinai turi būti nurodyta nepriklausomo turto vertintojo paslaugų kainos nustatymo principai (turto vertinimo įkainiai) ir kita svarbi informacija.                                                                                                                         Sutikimą teikiantis asmuo privalo raštu:

  1. Patvirtinti, kad neturi interesų konflikto su Banku, t.y. (i) neatstovauja Banką kontroliavusio akcininko ar akcininkų grupės, kurių tiesiogiai ir netiesiogiai valdomų akcijų dalis sudarė daugiau kaip 5 proc. Banko įstatinio kapitalo ir/ar su juo (jais) susijusių asmenų interesams; (ii) nėra susiję giminystės ar svainystės ryšiais su Banką kontroliavusio akcininko ar akcininkų grupės, kurių tiesiogiai ir netiesiogiai valdomų akcijų dalis sudarė daugiau kaip 5 proc. Banko įstatinio kapitalo; (iii) neatstovavo Banko interesams iki Banko bankroto bylos iškėlimo 12 (dvylikos) mėnesių laikotarpyje; (iv) nėra tiek tiesiogiai, tiek netiesiogiai, kontroliuojami (kontrolė suprantama taip, kaip ją apibrėžia Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymas) asmenų (fizinių ar juridinių), susijusių su Banką kontroliavusio akcininko ar akcininkų grupės, kurių tiesiogiai ir netiesiogiai valdomų akcijų dalis sudarė daugiau kaip 5 proc. Banko įstatinio kapitalo; (v) pagal taikomų teisės aktų ar profesinės etikos kodeksų nuostatas nelaikomi turinčiais interesų konfliktą. Jei sutikimą teikiantis asmuo kartu yra ir Banko kreditorius Banko bankroto byloje ar jų atstovai, turi būti pateiktas sutikimą teikiančio asmens nešališkumo patvirtinimas, nurodant, kokios techninės ir organizacinės priemonės yra įdiegtos siekiant išvengti galimo intereso konflikto.
  2. Įsipareigoti neatskleisti pirkimų eigoje gautos informacijos tretiesiems asmenims be raštiško Banko sutikimo.

Dėl tolimesnio bendradarbiavimo bus informuoti tik pasirinkti nepriklausomi turto vertintojai.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis el. pašto adresu – Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Atgal