Pranešimai klientams

Paskolų portfelio pardavimas

BAB Ūkio bankas (toliau – Bankas) bankroto administratorius ketina parduoti 71 mln. eurų vertės kreditorinių reikalavimų paketą (toliau – Turtas) ir kviečia pateikti pasiūlymus dėl Turto įsigijimo. Turtas susideda iš šių reikalavimo teisių grupių:

  • 775 fiziniams asmenims išduotų paskolų portfelio, kurio vertė yra apie 10,8 mln. eurų. 28 paskolos, kurių vertė yra apie 2,9 mln. eurų, yra užtikrintos nekilnojamo turto hipoteka;
  • 346 juridiniams asmenims išduotų paskolų portfelio, kurio vertė yra apie 59,9 mln. eurų. 25 didžiausių skolininkų paskolų vertė yra 51,3 mln. eurų. Iš šių 25 skolininkų 16 yra bankrutavę ir (arba) išregistruoti iš Juridinių asmenų registro, o 5 yra užsienio jurisdikcijose registruoti juridiniai asmenys;
  • 13 612 paskolų, susidariusių iš Banko išduotų mokėjimo kortelių, portfelio. Iš jų 12 910 yra fizinių asmenų skolos, kurių vertė yra apie 207 tūkst. eurų ir 702 juridinių asmenų skolos, kurių vertė apie 63 tūkst. eurų.

Didžioji dalis sutarčių su skolininkais yra nutrauktos dėl to, kad skolininkai nevykdo savo sutartinių įsipareigojimų.

Investuotojai kviečiami pateikti pasiūlymus dėl kiekvienos nurodytos Turto kategorijos. Administratorius svarstys galimybę parduoti Turtą dalimis.

Detalesnė informacija apie Paskolų portfelį pateikiama čia.

Susidomėjusius potencialius investuotojus dėl detalesnės informacijos apie Turtą ir Turto pardavimo procesą prašome susisiekti su Andriumi Adomoniu telefonu 8 37 321464 ir/ar el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Pirminius pasiūlymus dėl Turto įsigijimo galima pateikti iki 2016 m. vasario 25 d. 17.00 val. Lietuvos laiku. Įpareigojantys pasiūlymai turės būti pateikti iki 2016 m. balandžio 15 d. 17.00 val. Lietuvos laiku.

Šis skelbimas nėra laikytinas vieša oferta ir Bankas turi teisę vienašališkai spręsti dėl proceso eigos, pasiūlymų vertinimo kriterijų bei bet kurioje proceso stadijoje nutraukti Turto pardavimo procesą.

Atgal