Pranešimai klientams

2016-01-29 paskelbtos Bankui priklausančių reikalavimo teisių į smulkaus ir vidutinio verslo įmonių paskolų portfelį varžytinės

Informuojame, kad yra paskelbtos pirmosios BAB Ūkio bankui (įmonės kodas 112020136) priklausančio turto – reikalavimo teisių (i) pagal mažo kredito sutartis, sudarytas banko perskolinant jam UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ suteiktą tikslinę paskolą pagal priemonę „Mažų kreditų teikimas – 2 etapas“ ir (ii) pagal kredito sutartis, sudarytas banko perskolinant jam UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ suteiktas Atviro kreditų fondo lėšas, skirtas priemonei „Atviras kreditų fondas“ įgyvendinti (toliau – Paskolų portfelis) - viešosios varžytynės.

Nuorodą į Paskolų portfelio varžytynių skelbimą rasite čia.

Išsamesnė informacija apie Paskolų portfelį taip pat pateikiama čia.

Pirmųjų varžytinių pabaiga: 2016 m. vasario 29 d., 9:00 val.

Dėl detalesnės informacijos apie Paskolų portfelį suinteresuoti asmenys gali kreiptis darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. į Laurą Ivaškevičiūtę tel. Nr. (8 37) 30 13 42 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ; Andrių Adomonį tel. Nr. (8 37) 32 14 64 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

----------------------------------------------
Nekilnojamojo turto pardavimas iš varžytynių vykdomas elektroniniu būdu interneto svetainėje www.evarzytynes.lt

------------------------------------------------

Elektroninių varžytynių ir aukcionų portalo naudotojų instrukcija.

Atgal