Pranešimai klientams

Skelbiamas viešas konkursas dėl Banko reikalavimo teisės perdavimo į UAB "Versum Credo Consulting"

Bankrutavusios akcinės bendrovės Ūkio bankas bankroto administratorius skelbia viešą konkursą dėl 143 855,71 EUR dydžio Banko reikalavimo teisės pardavimo į UAB „Versum Credo Consulting“ (juridinio asmens kodas 302570361, registruotas buveinės adresas Taikos pr. 41-43, Kaunas).

Suinteresuotus asmenis dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Andrių Grigą, tel. +370 5 232-70-72, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (cc Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ).

Pasiūlymai dėl reikalavimo teisės įsigijimo gali būti pateikti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (cc Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. )  iki 2017 m. birželio 27 d., 17.00 val.

Bankas turi teisę vienašališkai spręsti dėl reikalavimo teisės pardavimo eigos ir sąlygų bei bet kuriuo metu sustabdyti arba nutraukti pardavimo procesą.

 

Atgal