Pranešimai kreditoriams

„Hearts“ futbolo klubo pirkėjų pasiūlymai pagrindinio kreditoriaus netenkina

2013-07-29

Klubo administratorius įpareigotas toliau derėtis su dviem potencialiais investuotojais

Didžiausias Škotijos futbolo klubo „Hearts FC“ kreditorius Ūkio bankas įpareigojo klubą administruojančią bendrovę BDO toliau derėtis su dviem potencialiais klubo pirkėjais siekiant pagerinti finansinius pasiūlymus. Jei derybos bus nesėkmingos, Ūkio bankas inicijuos klubo likvidavimo procedūrą.

„Galiu tik pakartoti, kad mes visomis išgalėmis stengiamės išsaugoti futbolo gerbėjų mylimą klubą, tačiau mano pareiga – užtikrinti Ūkio banko ir jo kreditorių interesus. Jei potencialūs pirkėjai nesutiks pagerinti savo siūlymų, mums liks vienintelė išeitis – likviduoti klubo savininkę „Hearts Hearts of Midlothian Plc.“ ir realizuoti „Tynecastle“ stadiono įkeitimą. Visgi tikiuosi, kad to neprireiks“, - sakė Ūkio banko bankroto administratorius Gintaras Adomonis.

„Hearts“ administruojanti bendrovė BDO gavo tris investuotojų pasiūlymus, tačiau nė vienas jų nebuvo priimtinas. Praėjusią savaitę potencialūs pirkėjai pateikė atnaujintus pasiūlymus tačiau ir jie neatitiko pagrindinio kreditoriaus lūkesčių. Ūkio bankas sutiko su klubo administratoriaus pasiūlymu pratęsti derybas su dviem investuotojais. Su trečiuoju kandidatu - „HMFC Limited“ – derybos nutrauktos.

Atgal