Naujienos

Reikalavimo teisės pardavimas

BAB Ūkio bankas (toliau – Bankas) bankroto administratorius ketina parduoti ~ 260 tūkst. eurų vertės kreditorinį reikalavimą į du fizinius asmenis. Skolininkai yra Lietuvos Respublikos piliečiai, iš kurių vienas yra deklaravęs gyvenamąją vietą Didžiojoje Britanijoje. Skolininkų prievolė yra solidari.

Susidomėjusius potencialius investuotojus dėl detalesnės informacijos apie reikalavimo teisę ir jos pardavimo procesą prašome susisiekti darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. su Andriumi Adomoniu telefonu 8 37 321 464 ir/ar el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .; Sauliumi Laučiumi telefonu (8 615) 87 208 ir/ar el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Pasiūlymus dėl reikalavimo teisės įsigijimo galima pateikti iki 2016 m. kovo 21 d. 17.00 val. Lietuvos laiku.

Šis skelbimas nėra vieša oferta. Bankas turi teisę vienašališkai spręsti dėl proceso eigos, pasiūlymų vertinimo kriterijų bei bet kurioje proceso stadijoje nutraukti reikalavimo teisės pardavimo procesą.

Atgal